Vyhřívané kalhoty představují nejrychleji rostoucí segment produktů v kategorii oblečení na baterie.— přesto zůstávají jedním z technicky nejvíce podceňovaných produktů, pokud jde o jejich správnou výrobu. Pro kupující v segmentu B2B, kteří shánějí vyhřívaná spodní část karoserie pro stavební čety, pracovníky v přírodě, motocyklisty nebo nadšence do zimních sportů, je výběr správného výrobce rozhodnutím, které přímo určuje bezpečnost produktu, jeho pohodlí a úspěch na trhu. Tato příručka pokrývá vše od návrhu topné zóny a specifikací baterií až po možnosti OEM/ODM a požadavky na certifikaci.

1Přehled trhu s vyhřívanými kalhotami a segmenty kupujících

Globální trh s vyhřívaným oblečením, jehož hodnota v roce 2024 dosáhla přibližně 900 milionů dolarů, by měl do roku 2029 dosáhnout 1,8 miliardy dolarů s průměrnou roční mírou růstu 14,8 %. V rámci tohoto trhu rostoucí podíl zaujímají vyhřívané kalhoty – včetně vyhřívaných pracovních kalhot, vyhřívaných lyžařských kalhot, vyhřívaných základních vrstev a vyhřívaných jezdeckých kalhot, protože spotřebitelé a firemní kupující rozšiřují nabídku nad rámec tradiční kategorie vyhřívaných bund.

Na rozdíl od vyhřívaných bund, které dominují povědomí o značce, slouží vyhřívané kalhoty specifičtější funkční potřebě: nižší tělesné teplo pro delší pobyt venku. Tato specifičnost vytváří silnou poptávku ze strany dobře definovaných segmentů kupujících s vysokou mírou opakovaných nákupů a strukturovanými procesy zadávání zakázek.

1,8 miliardy dolarů
Předpokládaný globální trh s vyhřívaným oblečením do roku 2029
14,8 %
Roční roční míra růstu trhu 2024–2029
3–6 hodin
Typická doba provozu na baterii při středním nastavení teploty

Primární segmenty kupujících B2B pro vyhřívané kalhoty

Segment kupujících Typický objem objednávek Klíčové požadavky na produkt Cenová citlivost
Pracovní oděvy pro stavebnictví / veřejné služby 200 – 1 000 ks/rok Výstražné prvky, zesílená kolena, kapsy na nářadí, ochrana proti chladu dle EN 342 Střední
Distributoři outdoorového / loveckého zboží 100 – 500 ks/sezóna Tichá svrchní tkanina, maskáčové možnosti, podšívka regulující zápach Nízká (hodnotová diferenciace)
Prodejci motocyklů / motorsportů 50 – 300 ks Panelové kapsy s certifikací CE, kompatibilita s 12V, strečové panely Střední
Prodejci lyží / zimních sportů 50 – 200 ks/sezóna Voděodolnost 10 000 mm+, ergonomický vzor, ​​integrované návleky Střední
Nákupčí firemních uniforem 300 – 2 000 ks/rok Výšivka loga, standardizované velikosti, audit BSCI Vysoký

Pro provozovatele a distributory značek B2B, získáváníVyhřívané kalhoty OEM/ODM partners ověřenou výrobní kapacitou je tím nejdůležitějším krokem – výkon, spolehlivost a shoda produktu s předpisy – to vše souvisí s kvalitou výroby.

2Technologie vytápění: Zóny, prvky a umístění

Vyhřívané kalhoty používají odporové topné prvky – uhlíková vlákna nebo vlákna potažená grafenem – zabudované do specifických anatomických zón oděvu. Na rozdíl od vyhřívaných bund, kde je umístění zón relativně standardní (hrudník, záda, límec), vyhřívané kalhoty vyžadují pečlivější ergonomické plánování, protože spodní část těla má odlišné vzorce prokrvení, požadavky na pohyb a potřeby izolace.

Standardní konfigurace topných zón

Vyhřívané kalhoty: Konfigurace topných zón podle typu produktu PRACOVNÍ KALHOTY LYŽE / VENKOVNÍ POHODA JEZDECKÉ KALHOTY ZÓNY Stehno Koleno Opasek Stehno Stehno Koleno Tele Stehenní zóna Kolenní zóna Lýtková zóna Opasek 2 zóny Stehno + koleno 3 zóny Pas + 2x stehna 6 zón 2x Stehno + Koleno + Lýtko
Konfigurace zón vyhřívaných kalhot podle kategorie produktů | Průvodce výrobou PASSION OUTERWEAR

Porovnání topných těles: uhlíkové vlákno vs. grafen

Dvě dominantní technologie topných těles pro kalhoty napájené z baterií se výrazně liší svými výkonnostními charakteristikami:

Vlastnictví Vytápění z uhlíkových vláken Zahřívání grafenu
Doba ohřevu (na plný výkon) 25 – 40 sekund 8 – 15 sekund
Rozvod tepla Dobré (lineární vzor prvků) Vynikající (pokrytí celého povrchu)
Odolnost při praní 50+ cyklů 60+ cyklů
Flexibilita / kompatibilita s elasticitou Střední (vyhněte se ostrým ohybům) Vysoká (filmová, přizpůsobuje se pohybu)
Cena materiálu (za kus oděvu) 4–8 dolarů 9 – 18 dolarů
Nejvhodnější pro Pracovní kalhoty, levná outdoorová třída Prémiové lyže, motocykly, výkon

Pro většinu pracovních oděvů B2B zůstává uhlíkové vlákno standardní volbou díky prokázané odolnosti a cenové efektivitě. Prémiové značky outdoorového a motocyklového vybavení stále častěji volí grafenové prvky, zejména tam, kde rovnoměrné zahřívání povrchu a rychlé zahřívání ospravedlňují cenovou přirážku.

3Specifikace baterií a výkonnostní standardy

Výběr baterie je nejdůležitějším technickým rozhodnutím při návrhu vyhřívaných kalhot. Baterie určuje dobu provozu, rozsah bezpečnostní certifikace, shodu s přepravními předpisy a uživatelskou zkušenost. Na rozdíl od vyhřívaných bund – kde lze baterii umístit do náprsní nebo boční kapsy – vyhřívané kalhoty vyžadují pečlivé zvážení umístění baterie, vedení konektorů a fyzické ochrany před ohýbáním a stlačením během používání.

Standardní konfigurace baterií pro vyhřívané kalhoty

Specifikace baterie Základní úroveň Norma Pojistné
Kapacita 4 000 mAh 7 200 mAh 10 000 mAh
Napětí 3,7 V (5 V USB) 7,4 V 7,4 V nebo 12 V
Nastavení teploty 3 (Vysoká/Střední/Nízká) 3 (Vysoká/Střední/Nízká) 5 + Ovládání přes aplikaci
Doba chodu (střední nastavení) 2 – 3 hodiny 4 – 6 hodin 6 – 10 hodin
Doba nabíjení (USB-C) 3 – 4 hodiny 3,5 – 5 hodin 2 – 3 hodiny (rychlonabíjení)
Umístění kapsy na baterii Boční kapsa v pase Vyhrazená kapsa na pase Odnímatelná kapsa na bederní část
Typický dopad velkoobchodních cen + 8 – 12 dolarů + 18 – 28 dolarů + 35 – 60 dolarů

Osvědčené postupy pro umístění baterií

Umístění baterie ve vyhřívaných kalhotách vyžaduje specifická konstrukční řešení, která mnoho výrobců nižších tříd přehlíží:

  • Integrace pasu:Nejběžnější a ergonomicky správné umístění. Speciální kapsa na baterii v pase rovnoměrně rozkládá hmotnost a umožňuje snadné vyjmutí pro praní. Kapsa by měla být vyztužena pevnou vložkou, aby se zabránilo stlačení baterie při ohýbání.
  • Správa kabelů konektorů:Kabely topného tělesa musí být vedeny vnitřními kanály, které zabraňují skřípnutí v bodech ohybu kolen a kyčlí. Špatné vedení kabelů je hlavní příčinou selhání vyhřívaných kalhotek po 30–50 pracích cyklech.
  • Ochranný obvod BMS:Kvalitní systém správy baterií (BMS) je nedílnou součástí. Zabraňuje přebíjení, hlubokému vybití, zkratům a tepelnému úniku. Vyžádejte si specifikační list BMS od každého potenciálního výrobce – absence tohoto dokumentu je diskvalifikujícím varovným signálem.
  • Odnímatelné vs. integrované:Pro pracovní oděvy a uniformy B2B se důrazně doporučuje vyjímatelná baterie. Umožňuje prát oděv bez baterie, prodlužuje životnost baterie a zjednodušuje její výměnu v terénu, když se baterie po 300–500 nabíjecích cyklech opotřebují.

4Výroba oděvů a výběr látky

Vyhřívané kalhoty musí vyvážit tři protichůdné konstrukční požadavky: tepelnou izolaci (aby udržely teplo generované povětrnostními vlivy), odvod vlhkosti (aby zvládly pocení během fyzické aktivity) a mechanickou odolnost (aby odolaly náročným venkovním pracím nebo sportům). Konstrukční přístup se v jednotlivých kategoriích produktů výrazně liší.

Specifikace látky podle použití

Konstrukční specifikace: Vyhřívané kalhoty pro práci vs. venkovní použití vs. jízda na koni SPECIFIKACE PRACOVNÍ KALHOTY VENKOVNÍ/LYŽOVÉ MOTOCYKL Vnější plášť Izolace Voděodolnost Oděr (Martindale) Klíčové vlastnosti Typická hmotnost 600D Polyester / Cordura 100g Polyfill Vodotěsnost 5 000 mm 20 000+ cyklů Chrániče kolen, poutka na nářadí 650 – 850 g 200D Ripstop / 4směrný streč 60g Primaloft / 80g peří 10 000 – 20 000 mm 12 000 – 15 000 cyklů Návleky na boty, skipas 450 – 650 g Směs nylonu a aramidu 600D 80g Polyfill + větruodolnost 5 000 mm + větruodolnost 25 000+ cyklů Kapsy, úchyty pro CE pancéřování 700 – 950 g
Specifikace konstrukce vyhřívaných kalhot podle kategorie produktu | PASSION OUTERWEAR

Kupující si musí ověřit kritické konstrukční detaily

  • Zesílené kolenní panely:Pro pracovní a motocyklové použití je oblast kolen vystavena největšímu oděru. Na koleno použijte minimálně 600D Corduru nebo ekvivalent s předtvarovaným kloubem, aby se topný článek vložený v blízkosti při zatížení opakovaně neohýbal.
  • Vnitřní kabelové kanály:Topné vodiče by měly procházet utěsněnými vnitřními kanály, nikoli volně skrz izolační vrstvu. Tím se zabrání zamotání během praní a eliminuje se riziko poškození vodičů v ohybových bodech.
  • Laminace topného tělesa:Prvky by měly být spojeny s vnitřní vrstvou tkaniny pomocí procesu laminace za tepla, nikoli lepením nebo sešíváním. Sešité spoje vytvářejí perforační body, které zhoršují hydroizolaci a umožňují pronikání vlhkosti do prvku.
  • Konstrukce rozkrokového švu:Plochý nebo lemovaný rozkrokový šev je zásadní pro pohodlí při fyzicky aktivním používání. Velké švové přídavky v oblasti rozkroku způsobují odření a jsou nejčastější stížností na střih u vyhřívaných pracovních kalhot.

5OEM vs. ODM: Možnosti výroby pro B2B kupující

Pro B2B kupující vstupující na trh s vyhřívanými kalhotami určuje volba mezi OEM (zakázkový návrh, výroba v továrně) a ODM (navrženo v továrně, značka kupujícího) dobu uvedení na trh, počáteční investice a diferenciaci produktu. Obě cesty jsou schůdné v závislosti na fázi a objemu vašeho podnikání.

Vyhřívané kalhoty ODM: rychlý vstup s nižším rizikem

ODM programy využívají osvědčené designy vyhřívaných kalhot z existujícího katalogu výrobce. Vyberete si základní design, specifikujete barvy své značky, přidáte logo a štítky a zadáte objednávku. Klíčové výhody:

  • Doba dodání vzorku: 5–10 pracovních dnů oproti 10–20 dnům pro OEM
  • Nižší MOQ: 50–100 kusů v barevné variantě oproti 200+ kusům pro kompletní OEM
  • Předcertifikované produkty: stávající certifikace CE, FCC, UL 2089 se přenášejí na vaši značkovou verzi (pro standardní elektrický systém)
  • Snížené riziko návrhu: osvědčené vzory eliminují iterační náklady na vývoj nových vzorů

Katalog ODM od PASSION OUTERWEAR obsahuje více než 8 modelů vyhřívaných kalhot v kategoriích práce, lyžování a outdoor. Všechny modely mají certifikaci CE/FCC/UL 2089 a lze je prát v pračce více než 50 cyklů.

OEM vyhřívané kalhoty: kompletní zakázkový vývoj

Pro značky vyžadující patentovaný produkt – unikátní siluetu, patentované uspořádání topných zón, exkluzivní specifikaci látky – je vývoj OEM správnou cestou. Proces zahrnuje:

  1. Odeslání technického popisu:Specifikační list oděvu s podrobnostmi o konstrukci, velikostech, cílových trzích a požadovanými certifikacemi
  2. Vývoj vzoru:Továrna vytváří technické vzory na základě designových souborů značky nebo pokynů náčrtu (2–4 týdny)
  3. Ukázka 1. kola:Vzorek konstrukce v základní látce, bez topných těles (1-2 týdny)
  4. Ukázka 2. kola:Kompletní vzorek výroby s topným systémem (1-2 týdny)
  5. Certifikační testování:Testování elektrické bezpečnosti specifické konfigurace (2–4 týdny, může probíhat paralelně)
  6. Hromadná výroba:4–6 týdnů po schválení vzorku

Celkový časový harmonogram OEM pro vyhřívané kalhoty od zadání po první dodávku:12–18 týdnůPropracovní oděvy na míruU aplikací vyžadujících bezpečnostní certifikace a prvky s vysokou viditelností je třeba počítat s ověřením shody o 2–3 týdny navíc.

Doporučení PASSION OUTERWEAR:Zákazníci, kteří si poprvé kupují vyhřívané kalhoty, by měli začít s produktem od výrobce originálního dílu (ODM), aby si ověřili poptávku na trhu a vybudovali si provozní kapacitu. Po 2–3 úspěšných sezónách přejděte na OEM, abyste se odlišili značkou. Úspory nákladů plynoucí z zamezení selhání vývoje snadno ospravedlňují zpožděné investice od výrobce originálního dílu (OEM).

6Kontrolní seznam certifikací a shody

Vyhřívané kalhoty, jakožto elektricky poháněné oděvy s vestavěnými lithiovými bateriemi, podléhají kompletní sadě elektrických a textilních předpisů platných pro vyhřívané oděvy. Požadavky na shodu se liší podle trhu a musí být ověřeny před zadáním výrobních objednávek.

Osvědčení Cílový trh Co to zahrnuje Stav u PASSION OUTERWEAR
Označení CE (LVD + EMC) Evropská unie Elektrická bezpečnost, shoda s EMC Aktivní
FCC Část 15 Spojené státy Rádiová frekvence / elektromagnetické rušení Aktivní
UL 2089 Spojené státy Vyhřívané oblečení, baterie a elektrická bezpečnost Aktivní
OSN 38.3 Globální (doprava) Letecká/námořní doprava s lithiovou baterií Aktivní
RoHS / REACH Evropská unie Nebezpečné látky v elektronice a textiliích Aktivní
BSCI / SMETA Globální Audit dodržování sociálních předpisů v továrně Aktivní
OEKO-TEX Standard 100 Globální Bezpečnost textilií při styku s kůží (chemická bezpečnost) Aktivní
GRS (Globální standard recyklovaných materiálů) Globální Sledovatelnost recyklovaného obsahu Aktivní
EN 342 (Ochrana proti chladu) Evropská unie Ochranné oděvy do chladného prostředí K dispozici na vyžádání
EN 13595 (Motocykl) Evropská unie Ochranné oblečení pro motocyklisty K dispozici na vyžádání
Tip pro dodržování předpisů:Certifikace pro vyhřívanou bundu se automaticky nepřenášejí na vyhřívané kalhoty – konfigurace topného tělesa, uspořádání zapojení, design kapsy na baterii a pokyny k praní se liší. Vždy si vyžádejte certifikační dokumentaci specifickou pro daný produkt, nikoli certifikáty na úrovni výrobce, které odkazují na jiné skladové jednotky (SKU).

7Jak vyhodnotit výrobce vyhřívaných kalhot

Ne všechny továrny schopné vyrábět vyhřívané bundy jsou vybaveny k výrobě vyhřívaných kalhot na profesionální úrovni. Technická složitost vyhřívaných oděvů pro spodní část těla – zejména vedení kabelů, správa bodů ohnutí a umístění baterií – vyžaduje výrobní odborné znalosti nad rámec základní montáže vyhřívaných oděvů.

7 hodnotících kritérií pro dodavatele vyhřívaných kalhotek

1. Předvedené portfolio vyhřívaných kalhot

Vyžádejte si fyzický vzorek nebo fotografie ve vysokém rozlišení aktuálních výrobních sérií vyhřívaných kalhot – nejen vyhřívaných bund. Továrna, která dříve nevyráběla a nedodávala vyhřívané kalhoty v komerčním měřítku, se během výroby setká s problémy s kvalitou. Požádejte o 2–3 reference klientů konkrétně o objednávky vyhřívaných kalhot.

2. Montáž elektroinstalace ve vlastních prostorách

Integrace topného tělesa, vedení vodičů, instalace konektorů baterie a závěrečné elektrické testování musí být provedeny interně, nikoli subdodávkou. Subdodávková elektromontáž narušuje řetězec kvality a vytváří nejasnosti ohledně odpovědnosti. Zeptejte se: „Kde je vaše elektromontážní linka a mohu se na ni podívat během auditu továrny?“

3. Údaje z testů praní a trvanlivosti

Vyžádejte si skutečné zkušební protokoly prokazující výkon ohřevu po 25 a 50 cyklech praní v pračce. Přijatelné výsledky: méně než 10% pokles tepelného výkonu po 50 cyklech. Továrny, které nemohou tato data poskytnout, neinvestovaly do validace kvality – což je silný prediktor reklamací selhání od vašich zákazníků.

4. Možnost třídění vzorů

Vyhřívané kalhoty vyžadují správné rozdělení do velikostí od XS do 3XL (nebo vlastní velikost pro pracovní oděvy). Každá velikost vyžaduje přepočet délek prvků a vzdáleností vedení kabelů. Továrny, které používají pevnou délku prvků napříč všemi velikostmi, budou vyrábět špatně vyhřívané oděvy i v extrémních velikostech. Toto je jedna z nejčastějších zkratek v kvalitě na trhu.

5. Transparentnost dodavatelů baterií

Požádejte o značku a model článků použitých lithiových baterií (např. Samsung SDI, LG Chem, CATL nebo ekvivalent). Kvalita článků baterií je nejdůležitější proměnnou ovlivňující dlouhodobou spolehlivost produktu. Odmítněte jakoukoli továrnu, která nemůže nebo nechce zveřejnit svého dodavatele článků baterií.

6. Aktivní aktuální certifikace

Ověřte, zda jsou certifikace CE, FCC, UL 2089 a UN 38.3 aktuální (neprošlé) a konkrétně odkazují na konfiguraci produktu, kterou objednáváte. Pokud jsou k dispozici, ověřte referenční čísla certifikátů v databázích vydávajících orgánů. Zeptejte se na datum vydání certifikátu a datum platnosti – mnoho továren vydává certifikace s prošlou platností.

7. Flexibilní MOQ a protokol odběru vzorků

Profesionální výrobce přijímá zkušební objednávky 50–200 kusů pro nové vztahy se zákazníky. Továrny, které vyžadují 500 a více kusů na první objednávce, nejsou kalibrovány pro rozvoj značky B2B – slouží odběratelům komodit ve velkém. Protokol odběru vzorků by měl zahrnovat minimálně: konstrukční vzorek, vzorek topné funkce, vzorek pro mycí zkoušku a vzorek pro schválení předvýroby.

Případová studie – Aplikace pracovních oděvů v podnicích:Evropská stavební společnost, která ročně objednává 400 vyhřívaných pracovních kalhot pro své venkovní týmy, specifikovala: vyjímatelnou baterii 7,4 V/7 200 mAh, ochranu proti chladu dle normy EN 342, audit BSCI, reflexní pruhy dle normy EN ISO 20471 třídy 2 a vyšívané logo na levé kapse na nohavici. Společnost PASSION OUTERWEAR vyrobila a certifikovala celou objednávku za 14 týdnů, včetně nezávislé předzásilkové kontroly SGS. V terénu při teplotě -15 °C vydržely 5–6 hodin nepřetržitého vytápění na středním nastavení.

Často kladené otázky

Jaké je minimální množství pro objednávku vyhřívaných kalhot na míru?
Pro úpravy ODM (barvy, logo, změny štítků na stávajícím designu) začíná minimální objednané množství u PASSION OUTERWEAR na 50 kusech v každé barevné variantě. Pro kompletní vývoj OEM s vlastními vzory a elektrickými specifikacemi je minimum obvykle 200 kusů na SKU. Menší zkušební série lze realizovat pro počáteční testování na trhu za upravenou cenu. Kontaktujte nás napassionouterwear.com/contact-uspro konkrétní cenovou nabídku na základě vašeho objemu a specifikací.
Lze vyhřívané kalhoty prát v běžné pračce?
Ano – vyhřívané kalhoty PASSION OUTERWEAR jsou určeny k praní v pračce po vyjmutí baterie. Topné články, vnitřní kabeláž a konektory jsou dimenzovány na 50 a více pracích cyklů v pračce při šetrném cyklu 30 °C. Před praním doporučujeme vyjmout baterii, chránit konektory v sáčku na prádlo a sušit na vzduchu (sušení v sušičce při vysoké teplotě může u méně kvalitních výrobků poškodit laminaci topného článků). Náš výrobní protokol zahrnuje 30cyklový prací test u každého nového modelu produktu před komerčním uvedením.
Jak dlouho vydrží baterie na jedno nabití ve vyhřívaných kalhotách?
Výdrž baterie se výrazně liší v závislosti na kapacitě a nastavení teploty. Standardní baterie s kapacitou 7 200 mAh / 7,4 V poskytuje přibližně 2–3 hodiny na vysokém výkonu, 4–6 hodin na středním výkonu a 6–10 hodin na nízkém výkonu. Pro delší venkovní práce doporučujeme konfiguraci s kapacitou 10 000 mAh, která prodlužuje provoz na středním výkonu na 7–10 hodin – což stačí na celou pracovní směnu. Kapacitu baterie, napětí a očekávanou dobu provozu je třeba ověřit ve specifikaci produktu od výrobce.
Jaké certifikace jsou vyžadovány pro prodej vyhřívaných kalhot v EU a USA?
Pro Evropskou unii je povinné označení CE (zahrnující směrnici o nízkém napětí a směrnici o elektromagnetické kompatibilitě), spolu s dodržováním RoHS pro elektronické součástky a certifikací UN 38.3 pro přepravu baterií. Pro Spojené státy je pro všechny produkty s funkcemi bezdrátového ovládání vyžadována shoda s FCC Part 15; většina velkých amerických maloobchodníků vyžaduje UL 2089. Většina maloobchodních kupujících v EU a Spojeném království vyžaduje audity sociální shody BSCI nebo SMETA. Společnost PASSION OUTERWEAR má všechny tyto certifikace v aktivním stavu a vztahují se na produkty dodávané na severoamerický a evropský trh.
Mohu k produktu přidat certifikaci reflexní vrstvy nebo bezpečnosti mé značky?
Ano – pro pracovní oděvy nabízíme reflexní vyhřívané kalhoty s reflexní páskou třídy 2 dle normy EN ISO 20471, testované a certifikované podle norem EN 342 pro ochranu před chladem. Tyto kalhoty jsou konfigurovány jako zakázkové OEM produkty, nikoli jako standardní ODM návrhy, protože bezpečnostní certifikace musí být provedena pro konkrétní hotovou konfiguraci. Dodací lhůta pro certifikované reflexní vyhřívané pracovní kalhoty je obvykle 14–18 týdnů včetně certifikačních zkoušek. Můžeme vám pomoci s koordinací zkoušek SGS nebo Bureau Veritas pro vaše specifické požadavky na trhu.
Je možné použít bateriový zdroj vyhřívané bundy ve vyhřívaných kalhotách?
Záleží na napětí a standardu konektoru. Mnoho výrobců standardizovalo 7,4V bateriový systém se společným typem konektoru (obvykle 2pinový nebo 3pinový konektor typu JST), aby umožnila zaměnitelnost mezi vyhřívanými bundami a kalhotami. To je významná výhoda při nákupu pro značky nabízející vyhřívaný oděvní systém – jedna baterie napájí více oděvů. Při vyžádání vzorků ODM se konkrétně zeptejte, zda standard konektoru baterie odpovídá bateriím vaší vyhřívané bundy. PASSION OUTERWEAR nabízí vzájemně kompatibilní bateriové systémy napříč naší produktovou řadou vyhřívaného oblečení.
Susan Wang
Susan Wang
VICE G.Manager | PASSION CLOTHING
20 let výroby outdoorového oblečení, pracovního oblečení a vyhřívaného oblečení. Certifikováno organizacemi BSCI, SMETA, GRS, OEKO-TEX a VF Corporation. Spojte se naLinkedIn.

Vyhřívané kalhoty od certifikovaného výrobce

PASSION OUTERWEAR vyrábí vyhřívané kalhoty pro pracovní oděvy, outdoorové a motocyklové použití – s certifikací CE/FCC/UL 2089, flexibilním minimálním objednávkovým množstvím od 50 kusů a více než 20 lety zkušeností s vyhřívaným oblečením. Vyžádejte si vzorek nebo si ještě dnes získejte cenovou nabídku na míru.

Vyžádejte si bezplatný vzorek Zobrazit program OEM/ODM