U velkoobchodního prodeje pánských péřových bund není velikost detailem – je to největší faktor snižující marži.Velikostní sada, která neodpovídá kupující populaci, způsobuje dvě ztráty najednou: neprodané extrémní velikosti, které je nutné zlevnit, a nedostatek základních velikostí, které byly podprodejné. Oběma problémům lze předejít a o obou se rozhoduje předtím, než se ušije jedna jediná bunda. Tato příručka se zabývá velkoobchodními programy pánských přehozů v takovém objemu, jaký kupující skutečně potřebují: jak se měří a třídí pánský blok, jak se musí gramáž náplně škálovat v celém rozsahu velikostí, jak si vybrat mezi skladovými, ODM a OEM velkoobchodními modely, jak plánovat poměry velikostí podle prodejního kanálu a jaké tolerance měření a inspekční protokol chrání objednávku kontejnerového nákladu.

1Proč je dimenzování nejnákladovější proměnnou u hromadných objednávek

Každý velkoobchodní kupující svrchního oblečení se nakonec naučí stejnou lekci: cena za chybu v mixu velikostí není cena neprodaných bund, ale cena neprodaných bund plus marže z prodeje, ke kterému nikdy nedošlo, protože došly základní velikosti. V objednávce 3 000 kusů s nesprávně váženou křivkou velikostí tato kombinace běžně překračuje celý hrubý zisk programu.

Základním důvodem je, že velikosti pánského svrchního oblečení nejsou u jednotlivých značek standardizovány tak, jak si kupující myslí. Dva kusy oblečení označené velikostí L se mohou lišit o čtyři až šest centimetrů v šířce hrudníku a o dva až tři centimetry v délce rukávu, v závislosti na tom, na jakých populačních datech byla značka postavena a jak velkou volnost návrhář specifikoval. Standardizační orgány se k tomu explicitně vyjádřily:Práce ISO na normách pro velikosti oděvůje konkrétně zaměřen na zvýšení spokojenosti zákazníků a snížení počtu vrácených zboží způsobených špatným padnutím a na snížení obchodních bariér harmonizací označování velikostí a terminologie po celém světě.

Komplikace specifická pro velkoobchod

Maloobchodní značky mohou absorbovat chybu ve velikostech v rámci širokého katalogu. Velkoobchodní distributoři ne, protože jeden program pulóvrů často představuje velký podíl objemu svrchního oblečení pro danou sezónu. Tato koncentrace činí dvě věci nevyjednatelnými: sada velikostí musí být specifikována v mírách, nikoli na štítcích, a křivka velikostí musí být odvozena z historie prodeje kupujícího, nikoli z nedodržení dodavatelem.

Důsledky pro kupujícího:Nikdy neakceptujte standardní velikostní křivku dodavatele jako výchozí. Požádejte o skutečné míry oděvů pro každou velikost, porovnejte je s vaším nejprodávanějším stávajícím programem a poté znovu sestavte poměr objednávek z vlastních dat o prodejnosti. Dodavatelé obvykle rádi poměry upraví – ale pouze pokud se zeptáte před vytvořením střižného plánu.

2Míry mužských bloků a kam se hodí standardy

Pánská prošívaná bunda je definována malým souborem rozměrů, které dohromady určují, zda oděv odpovídá zamýšlené populaci. Nejužitečnější referencí pro jejich konzistentní definování jeISO 8559-1, která specifikuje antropometrické definice pro tělesné míry používané při označování velikostí oděvů. Stanovuje orientační body, postupy měření a základní anatomický základ pro rozměry hrudníku, pasu, boků, postavy a rukávů – což znamená, že technický balíček, který se na něj odkazuje, odstraňuje většinu interpretační mezery mezi vaší specifikací a vzorovnou továrny.

Níže uvedený diagram ukazuje měřicí body, které jsou nejdůležitější pro specifikaci pánské prošívané bundy, a jak se vztahují k loftovanému oděvu spíše než k tělu.

Pánská prošívaná bunda: Klíčové specifikace, měřicí body Měření provedená na loftovaném oděvu, nikoli na plochém střihu A. PŘES RAMENO Šev ke švu, přes záda B. HRUDNÍK (1/2) 2,5 cm pod průramkem, ploché C. ZADNÍ ČÁST DÉLKA CB šev od krku k lemu D. RUKAVO Ramenní šev k manžetě E. HEM (1/2) Nastavuje hlasitost siluety Tolerance: obvod hrudníku a lemu +/- 1,5 cm, délka zad +/- 1,5 cm, délka rukávu +/- 1,0 cm, přes rameno +/- 0,8 cm. Všechna měření musí být provedena po vyzvednutí půdy, minimálně 24 hodin po vybalení a dekompresi.

Dva z nich si zaslouží zvláštní pozornost ve velkoobchodním kontextu. Šířka hrudníku určuje přijatelnost střihu v celé populaci a právě zde jsou rozdíly mezi značkami největší. Délka rukávu určuje, zda je bunda vhodná pro vyšší segment v rámci každého velikostního rozpětí, a je to míra, která je nejčastěji upravována, když továrna snižuje snadnost použití, aby ušetřila látku.

3Vytvoření sady velikostí: Rozsah, třídění a tolerance

Grading je proces škálování základního vzoru nahoru a dolů za účelem vytvoření rozsahu velikostí. Jeho správné určení je numerický úkol, nikoli estetický, a mělo by být specifikováno explicitně, nikoli ponecháno na konvencích výrobce.

Velikost Obvod hrudníku (cm) Obvod oděvu na hrudi 1/2 (cm) Přes rameno (cm) Délka zad (cm) Délka rukávu (cm) Cílová hmotnost náplně (g)
S 88 až 92 56,0 45,5 70,0 62,0 115
M 96 až 100 59,0 47,5 72,0 63,5 128
L 104 až 108 62,0 49,5 74,0 65,0 142
XL 112 až 116 65,0 51,5 76,0 66,5 157
2XL 120 až 124 68,0 53,5 78,0 68,0 173
3XL 128 až 132 71,0 55,5 80,0 69,5 190

Výše uvedené obrázky představují pánský blok standardního střihu s mírnou lehkostí, vhodný k vrstvení fleecového nebo lehkého úpletu pod něj. Jeho nastavení se řídí třemi pravidly.

Intervaly hodnocení musí být konzistentní, ale ne jednotné

V tabulce jsou obvody hrudníku odstupňovány po 3 centimetrech na velikost, což je standard pro pánské svrchní oblečení. Obvod rukávu je odstupňován po 2 centimetrech a obvod rukávu po 1,5 centimetru. Důvod, proč se intervaly liší, je proporcionalita: pokud by se délka rukávu odstupňovala stejně jako obvod hrudníku, bunda by se v krajních bodech rozsahu stala nepřiměřenou. Trvejte na tom, abyste se podívali na tabulku velikostí od hodnotitele, a ne pouze na hotovou tabulku velikostí – továrna, která ji neumí vyrobit, měří od oka.

Stanovení tolerance v kupní smlouvě

Tolerance měření je zdrojem většiny sporů o objemu a téměř vždy se neuvádí, dokud nenastane problém. Funkční komerční standard pro pánské pulóvry je plus mínus 1,5 centimetru na délce hrudníku, lemu a zad, plus mínus 1,0 centimetru na délce rukávu a plus mínus 0,8 centimetru na délce ramen. Uveďte tato čísla do kupní smlouvy spolu s normou pro odběr vzorků, podle které chcete zboží zkontrolovat, a požadujte, aby byla měření provedena po minimálně 24hodinové době pro zotavení v podkroví po vybalení.

4Konzistentní náplň a hřejivost napříč velikostmi

Hmotnost náplně se musí přizpůsobovat ploše oděvu a právě s touto specifikací se v hromadných programech nejčastěji zachází nesprávně. Továrna, která plní všechny velikosti stejnou hmotností, vyrábí velikost S, která je teplejší než velikost 3XL, protože stejné množství náplně je rozloženo na podstatně menší plochu. Zákazníci si toho okamžitě všimnou a to vede k stížnostem, které je obtížné diagnostikovat na stránce produktu.

Řešení je jednoduché: v technickém balíčku uveďte cílovou hmotnost výplně pro každý rozměr s přijatelným rozptylem plus mínus 5 procent na panel. Tabulka v části 3 ukazuje škálovací křivku zhruba 11 až 12 procent na krok rozměru, která udržuje výšku loftu a tím i tepelné vlastnosti v celém rozsahu zhruba konzistentní. Všimněte si, že se liší od plnicí síly, která měří spíše kvalitu výplně než kvantitu. Je nutné uvést obojí.

Peří zůstává referenčním materiálem pro tuto aplikaci a jeho environmentální dopad je nyní dobře zdokumentován. Podle údajů z posouzení životního cyklu zveřejněných organizací...Mezinárodní úřad pro peří a prachové peří, peří má o 85 až 97 procent nižší dopad než polyester ve všech analyzovaných kategoriích dopadu a zhruba 18krát menší dopad na změnu klimatu než polyesterová výplň. Pokud program specifikuje peří,Standard zodpovědného downuposkytuje rámec pro správu odběratelů, který umožňuje obhajovat zdroje pro maloobchodní kupující, zakazuje oškubávání a krmení zaživa a vyžaduje audit třetí stranou v každé fázi od farmy až po hotový oděv. Pokud program místo toho specifikuje recyklovanou syntetickou výplň nebo recyklovanou svrchní tkaninu,Globální standard recyklaceupravuje toto tvrzení a vyžaduje minimálně 50 procent recyklovaného obsahu pro označování orientované na spotřebitele.

Poznámka k zadávání zakázky:Ujistěte se, že testování náplně se provádí na úrovni panelů, nikoli na hotových oděvech. Vážením hotové bundy nelze odhalit nerovnoměrné rozložení mezi předními, zadními a rukávovými panely – vadu, která ve skutečnosti vede ke stížnostem zákazníků na studená místa.

5Tři modely hromadného programu: skladem, ODM a OEM

Hromadní kupující si obvykle vybírají mezi třemi programovými strukturami a správná volba závisí mnohem více na tom, jak moc má být produkt diferencovaný, než jen na jednotkové ceně. Níže uvedený diagram znázorňuje toto rozhodnutí.

Výběr modelu hromadného programu pro pánské péřové bundy Stručný popis hromadné objednávky VELKOOBCHOD S AKCEMI Hotové, továrna je již v provozu design a barevné provedení MOQ: celkem 50 až 200 ks Dodací lhůta: 7 až 20 dní Přizpůsobení: pouze štítek Nejlepší pro: testování trhu, vyplnění krátkého okna propagace nebo dobíjení ODM HROMADNÉ Tovární blok, tvá barva, prošívání, výplň, branding MOQ: 100 až 300 kusů na barvu Dodací lhůta: 45 až 70 dní Přizpůsobení: vysoká Nejlepší pro: vlastní značku distribuce, sezónní programy, opakované objednávky PLNÉ OEM VELKOOBJEMNÉ DÁVKY Nový blok dle vaší specifikace, plná kontrola materiálu Minimální objednávací množství: 500 až 1 000 ks Dodací lhůta: 90 až 150 dní Přizpůsobení: kompletní Nejlepší pro: proprietární střih, firemní nebo uniformní programy, výběrová řízení Rozhodovací pravidlo: Zvolte skladové zásoby, pokud záleží na rychlosti a nízkém závazku, ODM, pokud záleží více na identitě značky než na originalitě provedení, a OEM, pokud je samotné provedení součástí vaší produktové nabídky.
Model programu Celkové minimální množství Vzorkování Dodací lhůta pro hromadné dodávky Riziko přizpůsobení Index jednotkových cen
Velkoobchodní prodej zásob 50 až 200 ks Žádné vyžadováno 7 až 20 dní Známé, pevné Nejnižší
ODM, skladová látka 100 až 300 na barevnou kombinaci 10 až 15 dní 30 až 45 dní Nízký Nízký
ODM, zakázková látka 300 až 500 ks 15 až 22 dní 40 až 55 dní Nízký Mírný
OEM, nový blok 500 až 1 000 ks 20 až 35 dní 50 až 70 dní Spravováno Vyšší
OEM, certifikované materiály 500 až 1 000 ks 28 až 40 dní 55 až 75 dní Spravováno Nejvyšší

6Plánování poměru velikostí podle prodejních kanálů

Velikostní křivky nejsou univerzální. Správný poměr závisí na tom, kdo kupuje, a jeho špatné určení je drahé v obou směrech. Níže uvedená tabulka uvádí pracovní výchozí body; správným dlouhodobým přístupem je nahradit je vlastními údaji o prodejnosti po první sezóně.

Kanál S M L XL 2XL 3XL Plánovací poznámka
Maloobchod s módou, EU 1 2 3 2 1 0,5 Štíhlejší populační křivka; dominuje L
Maloobchod s módou, Severní Amerika 0,5 1,5 2,5 3 2 1 Posunout o jednu velikost nahoru
Venkovní specialita 1 2 2,5 2 1 0,5 Velikosti jader koncentrované v rozmezí M až XL
Firemní / uniformní 1 2 3 3 2 1 Nejširší rozpětí; vyhněte se chybějícímu XL
Elektronické obchodování, smíšené 1 2 3 2,5 1,5 1 Přidat rezervu pro míru návratnosti u M a L

Za internalizaci stojí dva vzorce. Zaprvé, severoamerické křivky velikostí jsou u stejné fyzické populace zhruba o jednu velikost větší než evropské křivky, takže evropská velikostní křivka dodávaná do amerického skladu bude systematicky podhodnocovat velikost XL a větší. Zadruhé, elektronický obchod vyžaduje širší rozpětí než kamenné obchody, protože online kupující si objednávají více velikostí s úmyslem některé vrátit – a vrácení zboží u svrchního oblečení je ovlivněno převážně střihem, což je právě ten problém.harmonizované normy velikostí oblečeníjsou navrženy tak, aby snižovaly.

7Kontrola kvality pro hromadné dimenzování: Tolerance a AQL

Objednávka kontejnerového plnění s sebou nese riziko, které u malých dávek neexistuje: posun. Prvních sto kusů může být podle specifikace a posledních sto dva centimetry mimo, protože střihové díly byly přeřezány, prošívací linku převzal jiný operátor nebo se hmotnost výplně posunula. Kontroly, které toto zachytí, jsou jednoduché, ale musí být předem dohodnuty.

Kontrolní seznam pro kontrolu velikosti sypkých materiálů

  • Schválené vzorky pro stanovení velikostí – jeden zapečetěný referenční vzorek na velikost, který si obě strany ponechají jako standard měření.
  • Měření v sérii ve třech bodech – na začátku, v polovině série na zhruba 30 procentech a na konci série, přičemž každé z nich měří všechny velikosti.
  • Ověření hmotnosti náplně na úrovni panelu – přední, zadní a návlek se váží samostatně s odchylkou plus mínus 5 procent od specifikace.
  • Protokol pro zotavení z podkroví – měření provádějte až po minimálně 24hodinové době zotavení po vybalení a dekompresi.
  • Uvedená úroveň AQL – obvykle AQL 2,5 pro závažné vady a 4,0 pro drobné vady u hromadného oblečení, potvrzená v kupní smlouvě.
  • Přístup k testování třetími stranami – testování šarží a testování omezených látek je k dispozici před odesláním, nikoli po něm.

O omezených látkách,OEKO-TEX STANDARD 100Testování skořepiny, podšívky a lemování je nyní základním očekáváním většiny evropských a stále většího počtu severoamerických maloobchodních kupujících. Akreditované laboratoře, jako napříkladIDFLzajišťovat testování, inspekce a certifikace napříč kategoriemi textilií, výplní a hotových výrobků; továrna, která již spolupracuje s uznanou laboratoří, projde vaším schvalovacím procesem rychleji a bude lépe vybavena k prokázání tvrzení, pokud maloobchodní odběratel provede audit vašeho dodavatelského řetězce.

Sociální dodržování předpisů probíhá paralelně.Amfori BSCIje nejuznávanější rámec sociálního souladu v evropských dodavatelských řetězcích, který zahrnuje pracovní dobu, mzdy, bezpečnost a ochranu zdraví při práci a mechanismy pro vyřizování stížností ve více než 120 zemích původu. V případě velkoobchodní distribuce do maloobchodních sítí ověřte, zda certifikát uvádí konkrétní výrobní místo, nikoli pouze obchodní subjekt, a zkontrolujte jeho platnost vzhledem k vašemu výrobnímu oknu.

8Ceny, minimální objednávkové množství a dodací lhůty pro hromadné objednávky

Velkoobchodní ceny pánských péřových bund jsou ovlivněny čtyřmi proměnnými, seřazenými sestupně podle vlivu: specifikace výplně, vrchní látka, objednané množství a lemování. Výplň obvykle představuje 30 až 50 procent jednotkové ceny pánské péřové bundy; vrchní látka je obvykle na druhém místě.

Kde jsou přerušení objemu

Většina továren uvádí ceny v pásmech a smysluplné prahové hodnoty jsou obvykle 300, 500, 1 000 a 3 000 kusů. Prahová hodnota 300 kusů je důležitá, protože právě zde si továrna obvykle může odůvodnit nákup vyhrazené šarže látky, než aby nakupovala ze skladu. Prahová hodnota 1 000 kusů je důležitá, protože právě zde se stávají ekonomicky výhodnými zakázkové formy na hardware a potištěné obaly. Nad 3 000 kusů plynou další úspory především ze snížení efektivity a konsolidace přepravy, nikoli z nákladů na materiál.

Také stojí za to se zeptat, zda se do minimálního objednacího množství započítává objednávka smíšených velikostí a barev. Mnoho dodavatelů vyžaduje minimum na barevnou kombinaci, nikoli na objednávku, což může nenápadně ztrojnásobit efektivní závazek. Pokud je vaše velikostní křivka široká, vyjednejte si minimum jako celkové objednané množství s rozumnou spodní hranicí pro každou barevnou kombinaci.

Plánování přepravy a cel

Kompresní balení obvykle snižuje objem přepravovaného péřového oděvu o 40 až 60 procent, což podstatně mění náklady na jednotku při námořní přepravě. Nevýhodou je doba na zotavení z loftu: po rozbalení počítejte s 24 až 72 hodinami před fotografováním v maloobchodě nebo prezentací v showroomu. Započítejte do jednotkové ceny celní sazby spíše včas než na celnici – u svrchního oblečení se často pohybují v jednociferných až dvouciferných číslech v závislosti na klasifikaci a místě určení, což stačí ke změně životaschopnosti cenové hladiny.

9Shoda s předpisy pro balení, označování a přepravu

Velkoobchodní zásilky neprocházejí celními a maloobchodními kontrolami příjmu zboží z předvídatelných důvodů a téměř ve všech případech se jedná spíše o problémy s dokumentací než o problémy s výrobkem.

Obsah vlákniny a označování pokynů pro péči jsou regulovány. Ve Spojených státech…Zákon o identifikaci textilních vlákenných výrobkůupravuje povinné zveřejňování obsahu při označování, fakturaci a reklamě textilních výrobků a činí nesprávné označování nezákonným – což znamená, že tvrzení o složení náplně na velkoobchodním specifikačním listu má stejnou právní váhu jako tvrzení na všité etiketě. V Evropě…Strategie EU pro udržitelný a oběhový textilní průmyslzavádí požadavky na ekodesign, digitální produktový pas a přísnější pravidla pro ekologická tvrzení; Komise poznamenává, že v současnosti se do nového oblečení recykluje pouze přibližně 1 procento materiálu v oděvech, a proto se podložená tvrzení mění z marketingové výhody na požadavek shody.

Z obchodního hlediska evropští kupující stále častěji hodnotí dodavatele na základě transparentnosti a společenské odpovědnosti podniků, nikoli pouze na základě ceny. Tržní informace odCBI, služba pro průzkum trhu Nizozemské agentury pro podnikání, identifikuje udržitelnost, společenskou odpovědnost firem a transparentnost jako hlavní trendy formující evropské oděvní sourcing, spolu s rostoucím významem vztahu mezi kupujícím a dodavatelem. Dodavatel, který dokáže na vyžádání vytvořit dokumentaci, zkracuje cyklus zaškolení kupujícího, což je skutečnou obchodní výhodou v procesu zadávání veřejných zakázek.

PASSION OUTERWEAR je divizí společnosti Quanzhou Donghuang Garment Co., Ltd. s více než 20 lety zkušeností s výrobou a obchodem s outdoorovým oblečením, pracovním oblečením a vyhřívaným oblečením. Provozujeme velkoobchodní programy s pánskými péřovými bundami v dodavatelských řetězcích s certifikací BSCI, SMETA, GRS a OEKO-TEX, se skladovými zásobami, ODM a kompletními OEM možnostmi a velikostmi od S do 3XL, které jsou uvedeny v rozměrech, nikoli na etiketách. Vyrábíme taképracovní oděvy na míruavyhřívané oblečení na míru, takže distributoři konsolidující více kategorií mohou vyjednávat o minimálním objednávkovém množství a přepravě v rámci širší objemové základny. Náš vyhřívaný sortiment – ​​včetněvyhřívaná bundaavyhřívaná vesta— sdílí stejné pánské bloky, což zjednodušuje konzistenci střihu pro kupující, kteří mají jak standardní, tak vyhřívané řady.

Často kladené otázky

Jaké je minimální množství pro velkoobchodní objednávku pánské péřové bundy?
Záleží na modelu programu. Velkoobchodní skladové zásoby na základě stávajícího návrhu továrny obvykle začínají na celkem 50 až 200 kusech ve všech velikostech. ODM programy využívající tovární blok s vaší barevnou kombinací, prošíváním a brandingem obvykle začínají na 100 až 300 kusech na barevnou kombinaci, nebo 300 až 500 kusech, pokud se jedná o látku barvenou na zakázku. Úplný vývoj OEM dle vaší vlastní specifikace obvykle vyžaduje 500 až 1 000 kusů, a to především v závislosti na minimálních požadavcích na látku ve výrobním závodě. Pokud je vaše velikostní křivka široká, zeptejte se, zda se minimum vztahuje na objednávku nebo na barevnou kombinaci – rozdíl může váš efektivní závazek ztrojnásobit.
Jak se ujistím, že velikost odpovídá mé stávající nejprodávanější řadě?
Neporovnávejte štítky s velikostmi; porovnávejte míry. Zašlete skutečné míry vašeho nejprodávanějšího oděvu – obvod hrudníku měřený 2,5 centimetru pod průramkem, od švu přes rameno ke švu, délku zad od středového švu na zádech a délku rukávu od švu na rameni – a požádejte továrnu, aby porovnala cenovou nabídku s těmito čísly, nikoli s jejich standardní tabulkou. Pokud je to možné, odkazujte se na standardizované definice, jako je ISO 8559-1, aby obě strany používaly stejné orientační body. Nejspolehlivější metodou je koupit si uzavřený vzorek s danou velikostí v každé velikosti, než se rozhodnete pro hromadný nákup.
Měla by být hmotnost náplně stejná pro všechny velikosti?
Ne. Plnicí hmotnost se musí přizpůsobit ploše oděvu, jinak bude velikost S teplejší než velikost 3XL. Praktická křivka škálování je zhruba o 11 až 12 procent více plnicí hmotnosti na velikostní krok, což udržuje výšku loftu a tepelné vlastnosti v celém rozsahu zhruba konzistentní. V technickém balíčku uveďte cílovou plnicí hmotnost pro každou velikost s tolerancí plus mínus 5 procent na panel a ověřte, že továrna ověřuje plnicí hmotnost na úrovni panelu, a nikoli vážením pouze hotových oděvů.
Jakou toleranci měření bych měl akceptovat u hromadné objednávky?
Praktický komerční standard pro pánské pulóvry je plus mínus 1,5 centimetru na délce hrudníku, lemu a zad, plus mínus 1,0 centimetru na délce rukávu a plus mínus 0,8 centimetru přes rameno. Tyto údaje by měly být uvedeny v kupní smlouvě spolu s inspekčním standardem, který chcete použít. Důležité je upřesnit, že měření se provádějí po minimálně 24hodinové době zotavení z loftu po vybalení – měření čerstvě dekomprimovaného oděvu podcení hrudník a loft a povede k falešně vyřazeným oděvům.
Jaký poměr velikostí bych si měl/a objednat pro první hromadný nákup?
Začněte spíše u kanálu než u výchozího dodavatele. Pro evropský maloobchod s módou je rozumná otevírací křivka S1 M2 L3 XL2 2XL1 3XL0,5. Pro Severní Ameriku posuňte křivku zhruba o jednu velikost nahoru, protože stejná fyzická populace si kupuje větší velikost. Firemní a uniformní programy potřebují nejširší rozpětí se zvláštním důrazem na velikosti L a XL. E-commerce vyžaduje širší rozpětí než kamenné obchody, protože online kupující si objednávají více velikostí s úmyslem některé vrátit. Nahraďte všechny tyto údaje vlastními údaji o prodeji po první sezóně.
Jaké certifikace by měl mít velkoobchodní dodavatel péřových bund?
Minimálně certifikace sociální shody, jako je Amfori BSCI nebo SMETA, kterou většina evropských a mnoho severoamerických maloobchodních odběratelů vyžaduje před zapojením dodavatele. Pokud jde o prohlášení o materiálech, měl by dodavatelský řetězec mít certifikát RDS, pokud používáte peří, GRS, pokud uvádíte obsah recyklovaného materiálu, a testování OEKO-TEX STANDARD 100 na svrchní části, podšívce a lemování. Ověřte, zda každý certifikát uvádí skutečný výrobní závod a zda zůstává platný po celou dobu vaší výroby, protože certifikáty vydané obchodnímu subjektu, nikoli továrně, jsou běžnou mezerou, která se objevuje během auditů maloobchodních odběratelů.
Jak dlouho trvá od potvrzení objednávky po doručení hromadné objednávky pánských pulóvrů?
Velkoobchodní dodávky skladem se odesílají do 7 až 20 dnů. Programy ODM pro skladové látky probíhají zhruba 45 až 70 dnů včetně odběru vzorků a hromadné výroby; ODM s látkami barvenými na zakázku trvá 60 až 85 dnů. Kompletní vývoj OEM z nového bloku trvá 90 až 150 dnů včetně dvou kol vzorkování a programy s certifikovanými materiály se nacházejí na horní hranici, protože šarže certifikovaných materiálů se nakupují v pevně stanovených množstvích. Přičtěte 30 až 40 dnů pro námořní přepravu nebo 5 až 8 dnů pro leteckou přepravu plus dobu zotavení v loftu v cílovém skladu před maloobchodní prezentací.
Greg Su
Greg Su
Vedoucí produktový manažer | PASSION OUTERWEAR
20 let zkušeností s výrobou a obchodem se sportovním, pracovním a outdoorovým oblečením. Certifikace dle standardů dodavatelského řetězce BSCI, SMETA, GRS a OEKO-TEX. Spojte se naLinkedIn.

Plánujete velkoobchodní objednávku pánské prošívané bundy?

PASSION OUTERWEAR dodává pánské péřové bundy od 50 kusů, s velikostními sadami S až 3XL specifikovanými v mírách, s gramáží náplně pro každou velikost, s ověřením náplně na úrovni panelů a s certifikovanými dodavatelskými řetězci BSCI, SMETA, GRS a OEKO-TEX. Zašlete nám svou velikostní křivku a cílovou specifikaci – odpovíme vám do 24 hodin.

Vyžádat si hromadnou cenu a sadu velikostí Zobrazit program OEM / ODM